water horse

water horse

Нема на залиха

Влезна подна стапка (патосница) за надворешна употреба.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

Граничниците за задржување на водата на Water-Horse може да задржат до 4,5 литри вода по квардатен метар и заедно со специјалниот “вафла” дизајн ја чисти нечистотијата од чевлите и гарантира одлична отпорност на пролизгување. Површината на Water-Horse е 100% полипропилен и затоа се издржливи на избледување и гниење. Дополнителната тежина на подната стапка исто така значи дека ќе остане стабилна дури и во ветровити услови на отворено.

Грбот (позадината) на подната стапка е 100% нитрилна гума за да се осигура дека стапката лежи рамно и сигурно на подот, отпорна е на лизгање, а гумените граници не се свиткуваат од ладното време. Рабовите на патосникот ја намалуваат опасноста од сопнување и флексибилноста на гумата осигурува дека рабовите нема да се оштетат . Ова резултира со висока издржливост и ви обезбедува трајни перформанси и изглед.

Дополнителни информации

димензии

60×90, 85×120, 85×150, 115×175

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “water horse”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Име

Go to Top